Helikopter Kiralama

Kısa Mefafe Seyahatlerinde Helikopter Esnekliği 

Kısa, belirli yerlere seyahat etmek için helikopter kiralamak gerçekten büyük avantajları beraberinde getirir. Helikopter seyahatinize esneklik katar ayrıca üstün konforlu koltuklara sahip bir ulaşım aracıdır.

Ulaşımda Helikopter Ayrıcalıkları

Kolaylık, lüks ve konforda son nokta olan helikopterler , özel helikopter müşterilerine uçuş konforu için benzersiz bir dizi seçenek sunar. Gökyüzündeki eviniz olan bu süper helikopter, iç konfigürasyona bağlı olarak yolcu taşıyabilir.  Sıklıkla kısa mesafeler için kullanılır.

Teklif Gönderelim!

Güvenilir Özel Helikopter Kiralama Deneyimi İle Uçun !

İş profesyonelleri, aileleri, sporcular, ünlüler ve çevreleri ile daha keyifli ve ayrıcalıklı bir seyahat isteyen yolcularımız için özel helikopter kiralama hizmeti veriyoruz. Zamanın değerli olduğunu anlıyoruz, ticari uçuşların zorluklarını atlamak istiyorsanız veya katılmanız gereken birden fazla toplantınız varsa, varış yerlerinize güvenli ve gecikmeden varmanızı sağlayabiliriz. Bu özel gün veya spor etkinliği için, size uygun bir zamanda ve konforlu bir şekilde varabilmeniz için size özel bir uçuş kiralamamıza izin verin. Kalabalıktan ve sıradan uçuşların zahmetinden kaçmak ve kalkıştan dakikalar önce uçağa binmek mi istiyorsunuz?

  • Kalabalıktan ve sıradan uçuşların zahmetinden kaçmak ve kalkıştan dakikalar önce uçağa binmek mi istiyorsunuz?
  • Gemide gurme yemek servisi ister misiniz?
  • Seyahat ederken garantili mahremiyete mi ihtiyacınız var?
  • Sizi doğrudan hedefinize götürecek bir helikopterin ek hizmetlerine mi ihtiyacınız var?
  • Özel etkinliğinizi ekstra özel kılmak ve birinci sınıf konfora ulaşmak ister misiniz?

Özel havacılık, ister iş ister tatil olsun, tüm uçuş ihtiyaçlarınızı karşılar. FORJET ‘in Özel Havacılık Danışmanlarından oluşan ekibi, kargo kiralama, son dakika kiralama, helikopter kiralama ve Ambulans uçuşlar gibi özel özel jet kiralama misyonları için de bir uzmanlık geliştirdi. Hayatta çok çeşitli seçeneklere sahip olmanın her zaman daha iyi olduğuna inanıyoruz ve buna rezervasyon yapmanıza yardımcı olabileceğimiz özel jet türleri de dahildir.

Şimdi Teklif Al!