En İyi Özel Helikopterleri Keşfedin

indir 5

Helikopterler, lüks ve münhasırlığın özünü temsil eder ve benzeri olmayan kişiselleştirilmiş ve verimli bir hava yolculuğu deneyimi sunar. Şık ve şık tasarımlardan en son teknolojiye ve birinci sınıf olanaklara kadar, özel helikopterler, tadını çıkarabilecek araçlara sahip olanlar için hava yolculuğunun zirvesi olarak kabul edilir.

Onları diğerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu bulmak için piyasadaki en iyi özel helikopterleri keşfedin.

Bell LongRanger 206

Bell LongRanger 206, çok sayıda dikkat çekici özelliğe sahiptir ve bugüne kadarki en olağanüstü helikopterlerden biridir. 1950’lerden bu yana, bu olağanüstü helikopter çok yönlülük sunmuştur ve özellikle 4 yolcu ve tek bir pilotu barındırabilme özelliğiyle uygun maliyetlidir.

Bu model, tek ve çift motorlu ve zengin deri iç mekanlara sahip iki kanatlı bir helikopter içerir. 692 km mesafeye kadar uçan ve 138 mil / saate varan etkileyici seyir hızıyla Bell LongRanger 206‘nın size benzeri olmayan bir deneyim sunması garanti ediliyor!

Eurocopter EC120

Yaygın olarak “Sinek Kuşu” olarak bilinen EC120, harika yeteneklere sahip sessiz ve hafif, tek motorlu bir helikopterdir. Sinek kuşu, 661 km’ye kadar uçarak maksimum 155 knot hıza ulaşabilir.

Bu helikopteri daha da öne çıkaran şey, geniş ve ergonomik bir kabin ile tasarlanmış olmasıdır. Ana kabinde en fazla 4 yolcuya hizmet verecek kadar büyüktür ve pilotun yanına bir yolcu koltuğu tahsis edilmiştir – bu, benzersiz görüntüleme deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Augusta 109

Augusta 109, dünyanın en hızlı çift motorlu helikopterlerinden birine sahip olan etkileyici bir başka helikopterdir. Son derece şık ve zarif iç mekanlara ve 7 yolcuya kadar konforlu oturma alanına sahip Augusta 109, abartılı bir şekilde seyahat etmeyi yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Ayrıca, son yıllarda en güvenli özel helikopterlerden biri olarak biliniyor. Bu, gelişmiş güvenlik standartları sayesindedir.

Bu helikopteri, bir sonraki toplantılarına gerçek ihtişamla seyahat etmeye hazır olan önemli kişiler ve yöneticiler için kiralamanızı öneririz.

Sikorsky S-92

Bir helikopterle uçarken, onları daha az yolcuyla uçmakla ilişkilendirebilirsiniz. Sikorsky S-92 ile durum böyle değil. Bu helikopter, bir helikopterin genellikle sunduğu yeteneklerden beklentileri aşıyor.

S-92, İngiltere’nin ilk ve tek VIP konfigürasyonlu Sikorsky S-92 helikopteri olduğu için benzersiz bir deneyim sunuyor. Sadece son teknoloji ürünü bir iç mekana sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda geniş bir stand-up kabin ve 19 yolcuya kadar koltuk sağlıyor. S-92’nin kayda değer taşıma kapasitesi, özel bir günü en yakınları ve sevdikleriyle kutlayanlar için mükemmeldir.

Sikorsky S-76
Bu klasik helikopter, onlarca yıldır özel ve kurumsal havacılık için popüler bir seçim olmuştur. Güvenilir performansı, geniş kabini ve ileri teknolojisi sayesinde birçok müşteri için tercih edilen helikopter olmaya devam ediyor.

Bu orta büyüklükteki helikopterin ikiz motorları vardır ve çeşitli roller üstlenebilir. Tesiste 7-8 yolcu kapasiteli konforlu koltuklara sahip geniş, saray gibi klimalı bir kabin bulunmaktadır. Bu muhtemelen onu yönetici uçak kiralamaları için oldukça tercih edilen bir seçenek yapan şeydir.

Özel Helikopterinizi Kiralayın

Bunlar bugün mevcut olan en iyi özel helikopterlerden sadece birkaçı. Bir helikopter seçerken, yolcu sayısı, menzil, hız ve lüks özellikler dahil olmak üzere özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Deneyimli bir havacılık uzmanı, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için en iyi helikopteri bulmanıza yardımcı olabilir.

Etraftaki en iyi helikopterlerden birinde deneyiminizi işaretlemeye hazır mısınız? Ömür boyu sürecek bir yolculuğa çıkmak için bugün özel helikopter kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

indir 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz