Gulfstream Özel Jet Kiralama

Özel uçak kiralamanın vergi avantajı

1958 yılında kurulan General Dynamics’in bir yan kuruluşu olan Gulfstream Aerospace Corporation, en tanınmış iş jeti üreticilerinden biridir. Gulfstream, onlarca yıldır özel jet tasarımı ve üretiminde en yenilikçi liderlerden biri olarak kabul ediliyor.

Aşağıda, Gulfstream’in tarihinin bazı önemli noktalarına ve müşterilerimizin özel kiralama ihtiyaçları için seçtikleri en yeni ve en popüler modellerden birkaçına bir göz atıyoruz.

Gulfstream: Onlarca yıllık yenilikçi iş jeti tasarımı sunmak
Gulfstream’in kökleri 1950’lerde Grumman Aircraft Engineering Co., askeri uçak mühendisliği yapan bir şirket, iş seyahatinde olanlar için Grumman Gulfstream I (GI) adı verilen ve maksimum 350 mil hıza ve 2.200 mil menzile sahip 12 yolcuyu barındırabilen bir jet geliştirdi.

Bu özel jetin başarısı, yeni nesil uçağa ve jetle çalışan ilk Gulfstream iş jeti olan gıı’ye yol açtı. 1980’lerde Gulfstream, 1981’de yaklaşık 40 Gulfstream GIIB uçağının teslim edilmesiyle Gulfstream filosunun geliştirilmesine öncelik verdi.

Chrysler Corp. tarafından satın alınmadan önce şirketin adı Gulfstream Aerospace Corporation olarak değiştirildi. Kısa bir süre sonra Gulfstream, Fortune 500 listesinde 417 numaradan çıkış yaptı. 1989’da Paulson bir özel sermaye şirketi ile işbirliği yaptı ve şirketi Chrysler’den geri satın aldı.

Önümüzdeki on yıl içinde şirket Paulson’ın liderliğinde gelişti. 1997’de Gulfstream, endüstrinin 6.750 deniz miline kadar kesintisiz menzile sahip ilk ultra uzun menzilli iş jeti olan gv’yi teslim etti.

Gulfstream, 1990’ların sonlarında General Dynamics tarafından satın alındı ve yenilikçi uçakları pazara sunmaya devam etti. Şirket ayrıca Dallas, Las Vegas, Minneapolis ve West Palm Beach’teki dört ABD bakım tesisi de dahil olmak üzere stratejik satın almalar yaptı. Bu servis yerleri, Massachusetts’te şirkete ait bir tesisle birlikte, Gulfstream uçakları da dahil olmak üzere iş jetlerinin bakım ve onarımına öncülük etti.

Bugün Gulfstream jet ailesi, dünyanın dört bir yanındaki şehirleri sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayarak yolcuların her zamankinden daha hızlı, daha uzak ve daha güvenli seyahat etmelerini sağlıyor. Aşağıda, yurtiçi ve yurtdışı özel kiralamalar için en popüler Gulfstream jetlerinden bazılarına kısa bir bakış yer almaktadır.

Gulfstream’in Ağır Jet Seçenekleri
Gulfstream’in ağır jetleri, kesintisiz uzun menzilli performans ve gelişmiş yolcu konforu ile özel uçuş deneyimini yükseltir. Ağır jetler, mahremiyeti ve konforu en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için ayrı bölgelere sahip 19 yolcuya kadar konaklama birimleri ile yapılandırılabilir. Ağır jetler, kıtalararası şehir rotaları da dahil olmak üzere kesintisiz uzun menzilli charter uçuşlarını barındırır. Olanaklar arasında eksiksiz bir mutfak, yemek alanı, toplantı alanları, uçuş görevlisi hizmeti ve sezgisel bir kabin yönetim sistemi bulunmaktadır. Aşağıda, bir sonraki özel kiralama deneyiminizi yükseltecek Gulfstream ağır jetleri bulunmaktadır.

Gulfstream’in ultra uzun menzilli G800’ü, özel charter yolcularını neredeyse ses hızında kesintisiz olarak taşıyor ve kıtaları 8.000 deniz miline kadar menzille sorunsuz bir şekilde birbirine bağlıyor. Konforlu, ferah kabin, dört yaşam alanına kadar uzatılmış uçuşlar için mükemmel bir şekilde uygundur.

Gulfstream, Amiral Gemisi G700’ü iş jeti Endüstrisinde En İyi Performans Gösteren Uçak olarak Tanıtıyor 3gulfstream G700, yönetici konfigürasyonunda beş yolcuya kadar kapasitelidir. G700, maksimum 7.500 deniz mili menzile ve mahremiyet ve rahatlama için beş yaşam alanına sahiptir. En yüksek Mach 0.925 hızıyla G700, mevcut en hızlı özel jetlerden biridir.

Gulfstream G600 Gulfstream G600’ün ödüllü iç tasarımı, sektördeki en sessiz olacak şekilde tasarlanmış en fazla dört yaşam alanı içerir. Kabin içinde yolcular yüzde 100 temiz hava sirkülasyonu ve sektördeki en düşük kabin rakımı ile ferah kalabiliyor. G600, kesintisiz 6.600 deniz mili menzili ve maksimum Mach 0.925 hızı ile şehirleri kolayca birbirine bağlar.

Gulfstream G650GULFSTREAM’İN G650 ve G650ER’İ, özel jet yolcularına üretken çalışma, rahatlama ve yemek için dört adede kadar davetkar yaşam alanına sahip geniş bir kabin sunan kardeş uçaklardır. Gulfstream’in imzalı oval pencerelerini dahil etmesi sadece manzarayı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda doğal ışığın kabini aydınlatmasını sağlayarak iç tasarımı ve özel uçuş deneyimini geliştirir.

Gulfstream G550 JET Gulfstream G550, 19 yolcu kapasiteli ödüllü bir iş jetidir. G550, 6.750 deniz miline kadar etkileyici bir menzile ve 562 mil / saate kadar seyir hızına sahiptir. Alçak kabin yüksekliği ile yolcular hedeflerine tazelenmiş olarak ulaşırlar.

Gulfstream G500 Gulfstream G500, Gulfstream’in en son teknolojiyi bir araya getirme konusundaki kararlılığını ve zarif, sofistike bir kabinin mükemmelliğine olan tutkusunu temsil ediyor. Jetin kesintisiz 5.300 deniz mili menzili ve en fazla üç yaşam alanı, müşterilerimizin özel kiralama ihtiyaçları için G500’ü seçmelerinin nedenlerinden sadece birkaçı.

Gulfstream G450gulfstream’in ödüllü G450’si tipik olarak üçe kadar kabin bölgesinde on dört yolcuya kadar oturur. Bu iş jeti, maksimum 4.350 deniz mili menzile sahip özel kesintisiz charter uçuşlarını barındırabilir.

Gulfstream G400 Gulfstream G400 tasarımı, Gulfstream’in G400’ünü (G-IV) temel alır. Bu iş jeti, on altı yolcuya kadar konfor sağlar. Ayrı yaşam alanları, iş yapmak veya aileniz ve arkadaşlarınızla rahatlamak için mahremiyet ve konfor sunar.

Gulfstream III (G3), Ağır jet sınıfında değer sağladığı için iş ve spor grupları tarafından seçilir. Jet tipik olarak 12 yolcuya kadar oturur, ancak 19 yolcuya kadar yapılandırılabilir. Bu jet, 4.200 mile kadar kısa mesafeli veya kıtalar arası kesintisiz uçuşlar için idealdir.

Gulfstream-G300 Gulfstream’in geniş G300’ünde yer alan yolcular, yüksek performanslı G300’ün çalışma tavanının 45.000 feet’e kadar olduğu yerde arkanıza yaslanabilir, rahatlayabilir ve yukarıdan manzarayı izleyebilirler. Kabinin içinde, iç mekan büyük panoramik pencerelerden gelen doğal ışıkla zenginleştirilmiştir.

Gulfstream’in Süper Orta ve Orta Ölçekli Jet Seçenekleri
Süper Orta ve Orta Ölçekli jetler, büyük ticari uçakların erişemeyeceği daha küçük bölgesel havaalanı pistlerine kolay erişim sağlar. Bu çevik Gulfstream iş jetleri, müşterilerimizin varış noktalarına daha yakın havaalanlarından uçarak gidip gelme süresini büyük ölçüde azaltabilir. Bu jetler, lüks bir kabin, düz zeminler ve en önemli şeyle bağlantıda kalmak için sezgisel bir kabin yönetim sistemi dahil olmak üzere çok çeşitli olanaklar içerir.

Gulfstream G280gulfstream’in G280’i, etkileyici kısa saha kalkış kabiliyeti ile özel jet kiralama müşterileri arasında popülerdir. Bu jet, şehirleri kesintisiz 3.600 deniz mili menzile bağlar. Kabinin içinde yolcular en fazla iki yaşam alanının keyfini çıkarıyor.

Gulfstream G150 Gulfstream G150, sekiz yolcu kapasitelidir. G150’nin 2.950 deniz miline varan etkileyici menzili ve Mach 0.88’e varan hızı, onu Orta sınıftaki en iyi performans gösterenlerden biri yapıyor.

Özel uçak kiralamanın vergi avantajı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz