İlk Kez Özel Jet Müşterileri İçin Faydalı İpuçları

Neden özel uçak tercih etmelisiniz

İlk kez özel jet kiralama: bilmeniz gereken her şey

Covıd-19 salgını yaşamlarımızı ve alışkanlıklarımızı derinden değiştirerek bizi seyahat etme ve çalışma şeklimizi yeniden tanımlamaya zorladı. Geçen yıl içinde özel jet müşteri profilimizde önemli bir değişim gördük; Özel jet kiralama hizmetimizi sıklıkla kullanan düzenli müşterilere hala güvenirken, artık daha önce hiç özel uçakla uçmamış kişiler için çok daha fazla uçuş düzenliyoruz.

Bu yeni özel jet müşterileri, ticari güzergahlarda gereksiz temas noktalarından kaçınmayı ve ticari uçuşlara kıyasla farklı avantajlarla gelen toplam güvenlik ve konfor içinde bir uçuşun tadını çıkarmayı hedefliyor:

Özel jet ile seyahat etmenin faydaları
Uçuş planı gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyar;
Kısa sürede özel jet kiralayabilirsiniz;
Özel jetler daha küçük havaalanlarına inebilir ve sizi nihai varış noktanıza yaklaştırabilir;
Güvenlik kontrolleri ve biniş prosedürleri basit ve hızlıdır.

Özel jetlere olan ilginin artması, şu anda piyasada bulunan artan operatör sayısıyla da belirgindir. Avrupa’da faaliyet gösteren yüzlerce özel charter şirketi ile, özellikle ilk kez özel bir jet rezervasyonu yapıyorsanız, yolunuzu bulmak zor olabilir. Bu nedenle yeni giriş yapan özel havacılık müşterileri için bazı pratik önerileri bir araya getirdik:

Özel jet nasıl kiralanır ve yolculuğunuz için en uygun uçak nasıl seçilir

Kiralama için mevcut olan özel jetler ya doğrudan uçağın sahibi olan özel jet operatörü tarafından ya da dolaylı olarak Forjet Havacılık gibi kiralama şirketleri aracılığıyla yönetilir.

Görevimiz, ihtiyaçlarınız için en iyi uçağı bulmanıza yardımcı olmak ve dünya çapında 3.500’den fazla uçaktan oluşan küresel bir ağa erişimimizle, size çok çeşitli seçenekler sunabilir ve kalkıştan birkaç saat önce bile uçuşunuzu organize edebiliriz. geleneksel operatörler sadece kendi filolarına güvenebilirler.

Doğru özel jeti seçmek, seyahat etmesi gereken yolcu sayısına, gidilecek rotaya, bagaj gereksinimlerine, istediğiniz konfor seviyesine ve bütçenize bağlı olacaktır.

Forjet Havacılık, 4/5 yolcu kapasiteli Çok Hafif Jetlerden 7/9 yolcu kapasiteli Orta Boy Jetlere, Ağır Jetlere ve 10 ila 50 yolcu kapasiteli VIP Uçaklara kadar ihtiyaçlarınıza en uygun uçağı seçmenizde size rehberlik edecektir.

Neden özel bir havacılık uzmanına güvenmelisiniz

Profesyonel bir charter brokerine güvenmek, maksimum güvenlik standartlarında 7/24 yüksek kaliteli hizmetlerden yararlanmanızı sağlar. Ekibimiz, havacılık endüstrisinde geniş deneyime sahip çok dilli profesyonellerden oluşur ve tüm özel jet kiralama sürecini koordine eder.

Güvenlik, yalnızca en yüksek güvenlik seviyelerini karşılayan ve ENAC direktiflerine veya ilgili caa’ya tam olarak uymak için gerekli lisanslara sahip olan sertifikalı ve özenle seçilmiş özel jet operatörlerine dayanan Forjet Havacılık’ın her zaman önceliği olmuştur.

Covıd-19 pandemisinden bu yana, hem duraklamalar hem de geceleme sırasında uçakta hava değişimi, uçağın dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi, KKD (Kişisel Koruyucu Ekipman) kullanımı ve mürettebat ve yolcular için sıcaklık takibi de buna dahildir.

Özel Jet Fiyatlandırması nasıl çalışır?

Özel jet uçuşunun fiyatı, mesafe, uçuş saatleri, uçak tipi ve tutabileceği yolcu sayısı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

Forjet Havacılık’ın fiyatlandırması basit ve şeffaftır: üyelik ücreti veya uzun vadeli taahhütler yoktur ve charter hizmetini istediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Aşağıdaki unsurlara dayalı her şey dahil bir formül sunuyoruz:

İhtiyaçlarınıza en uygun uçak tipine bağlı olarak saatlik ücret.
Kalkış noktasında uçak konumlandırma maliyetleri;
Mürettebat masrafları (pilotlar ve uçuş görevlileri);
Yakıt ve uçak bakım maliyetleri;
Havaalanı vergileri ve iniş ücretleri.

Hızlı ve kolay havaalanı işlemleri

Özel uçmanın avantajları havalimanından başlar: Kiralanan uçuşunuz kalkmadan yirmi dakika önce varırsınız, gereksiz bekleme sürelerinden ve havalimanı kalabalığından kaçınırsınız.

Tarifeli uçuşlarda kullanılanlardan ayrı olarak özel terminaller üzerinden gerçekleştirilen güvenlik kontrolleri ve biniş işlemleri hızlı ve basittir. Burada, kiralanan uçuşunuzun mürettebatı sizi karşılamaya ve gemide size eşlik etmeye hazır olacaktır.

Özel jetler daha küçük havaalanlarına inebildiğinden ve sizi nihai varış noktanıza yaklaştırabildiğinden, çoğu durumda sabahın erken saatlerinde kalkan ve akşam aynı gün dönen aynı gün dönüşlü bir jet kiralayabileceksiniz.

Son olarak, seçtiğiniz gemide yemek hizmetinin tadını çıkarın. Servis, seyahat süresine göre değişir ve genellikle daha uzun yolculuklar için bir dizi sıcak yemek veya daha kısa yolculuklar için atıştırmalıklar ve içecekler içerir.

Bombardier Challenger 850 ile özel jet deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Hemen bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Neden özel uçak tercih etmelisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz