İş Seyahati İçin En İyi 3 Hafif Jet

indir 3

İster iş için seyahat ediyor olun, ister seyahat ederken iş yapıyor olun, Özel jet kiralamayı seçtiğiniz hafif jet gerçekten önemlidir. Zamanın para olduğunu hepimiz biliyoruz ve bu nedenle güvenilir, verimli ve hızlı bir ışık jeti bulmak çok önemlidir. Hız, menzil ve yakıt verimliliğinden bagaj kapasitesine, kabin işlevselliğine ve tasarımına kadar her şeyi göz önünde bulundurarak, size şu anda piyasadaki en iyi üç hafif jeti bulduk.

Cessna Citation CJ4 Gen2

Cessna Citation CJ4 Gen2 her seviyede yeni zirvelere ulaşıyor. Göz alıcıdan üretkenliği artırmaya kadar, bu ışık jetinin her yönü düşünceli ve titizlikle kaldırılmıştır. 15 Metre kanat açıklığına ve 16,5 metre uzunluğa sahip bu geniş jet, 10 yolcuyu çok rahat bir şekilde ağırlıyor.

En sevdiğimiz teknik geliştirmelerden biri, Collins Aerospace Pro Line 21 aviyonik paketi olup, onu kurumsal ve özel operatörlerin rahat kullanımı için tek pilot sertifikalı hale getirmektedir. Aynı zamanda Collins Aerospace RTA-4112 ÇOKLU TARAMA hava izleme sistemine gururla sahiptir ve daha verimli ve sorunsuz uçuşlar için 4010 km (2165 deniz mili) menzile sahiptir.

Cessna Citation CJ4 Gen2 için “başarı ayrıntılarda var” dedikleri doğru. Işığınızı, sıcaklığınızı ve pencere gölgenizi ayarlamanızı sağlayan kablosuz kabin yönetim sistemi ile ortamınızın tam kontrolünün keyfini çıkarın. Ve bu ekstra “vay faktörü” için, dünyayı jetin kendi COOLVİEW tavan pencerelerinden görmek için pelüş deri koltuklarınızdan yukarı bakın.

Embraer Phenom 300E

Piyasadaki en hızlı ve en uzun menzilli tek pilot iş jeti olarak bilinen Embraer Phenom 300E, ilk üçümüz için tasarlandı. Hafif bir jetin bu canavarı saatte 988 kilometreye varan hızlara ulaşabilir. Kusursuz 3650 km (1971 nm) menzili ile son derece verimli bir yolculuk bekleyin. Yani evet, yaklaşık 4,5 saat içinde New York’tan Los Angeles’a gidebilirsiniz.

Bu övgüler yetmezmiş gibi, Embraer Phenom 300E aynı zamanda pist taşması farkındalık ve uyarı sistemine (ROAAS) sahip ilk ve tek iş uçağı olarak taçlandırıldı. Bu nedenle, gökyüzünde hızlı bir yolculuktan sonra, her zaman güvenli ve sorunsuz bir iniş bekleyebilirsiniz. Bu modelde de azaltılmış kabin gürültüsü ile indiğinizi bile fark etmeyeceksiniz.

Hız ve güvenliği unutun, bu hafif jetin tarzı var. 5 Metre uzunluğundaki kabinin her santimetresi, tümü akıllı uçak görselleştirme aracıyla tamamen kişiselleştirilebilen en iyi döşemeli mobilyalarla yapılmıştır.

HondaJet EliteS

Gerçekleştirebilecek küçük bir jet arıyorsanız, HondaJet Elite S’den başkasına bakmayın. Saatte maksimum 782 kilometre hıza, 13.106 m (43.000 ft) maksimum irtifaya ve inanılmaz bir 2661 km’ye (1437 nm) sahiptir. Bu, New York’tan Denver, Houston ve hatta Porto Riko’ya kadar ulaşabileceği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, HondaJet Elite S için yükseklere uçmamızı sağlayan şey, ‘sınıftaki en yüksek yakıt verimliliği’ unvanıdır. Dışarıdaki tüm bu sık uçan yolcular için önemli bir husus. Kabin gürültüsünü büyük ölçüde azaltan kanat üstü motor montaj konfigürasyonu ile birleştiğinde, bu hafif özel jet iş için idealdir.

Akıllı telefon kontrollü bir kabin ortamı içeren jetin içi şık, sofistike ve seksi. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz muhteşem kaporta renk seçeneklerine başlamamıza bile gerek yok. Daha çok lüks bir altın mı yoksa derin deniz mavisi mi?

indir 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz