KONFORLU BİR UÇUŞ İÇİN YATAK ODALI ÖZEL JETLER

images 1
Zamandan tasarruf, tam özgürlük ve bağımsızlık özel havacılığın başlıca faydaları olsa da, bir iş jetinde uzun bir yolculuk sırasında rahatlama ve huzur içinde uyuma fırsatı da oldukça değerlidir. Bu nedenle uçak üreticileri, uçak kabin tasarımlarında işlevselliğe ve alan optimizasyonuna öncelik veriyor. Modern dünyada bir uçak, her şeyi görebileceğiniz 5 yıldızlı bir otel odasına sorunsuz bir şekilde geçiş yaptı!
Yolcular için en uygun konforu sağlamak için çeşitli seçenekler mevcuttur. Küçük uçaklardaki basit ergonomik yatar koltuklardan, özel iş jetlerine dönüştürülen büyük uçaklardaki gerçek süitlere kadar çeşitlilik gösterirler. Tüm seçenekleri okuyucularımıza sunmak için özel jetlerde yatma seçeneklerine genel bir bakış hazırladık. Charter Jet Inc.’in hizmetlerini kullanın. yeniliği kendiniz deneyimlemek ve yataklı uçakları en iyi fiyata bulmak için! Aşağıda sunulan uçakları jet kataloğumuzda kolayca bulabilirsiniz.

Özel bir uçakta uçmak neden bu kadar rahat

Kiralık uçak çok rahattır çünkü her şeyden önce gemide görmek istediğiniz uçuş koşullarını elde edersiniz. Özel havacılık, başından sonuna kadar görülebilen konforlu bir uçuşun anahtarıdır:
Uçak seçimi. Özel bir uçak seçerken, müşterinin tüm gereksinimleri dikkate alınır, bu nedenle gemide uçuş için gerekli her şeyi karşılarlar. Bu hem yataklar hem de gerekli yenilikçi çözümler için geçerlidir.
Uçuş hazırlığı. Uçuşta önceden bir koltuk ayırtmanıza gerek yoktur, çünkü gemideki herhangi bir koltuk sizin için uygun olacaktır. Ayrıca, uçuş sırasında evcil hayvanınızı bagaj bölmesinde kontrol etmeniz gerekmeyecektir çünkü yanınızda uçabilir. Buna ek olarak, keyifli bir yemek sağlamak için uçakta herhangi bir mutfağı sipariş edebilirsiniz.
Uçuş. Özel havacılık yolcuları, elbette kuyrukların olmadığı VIP terminallerinde check-in yaparlar. Uçuş için check-in yapılırken lobide bekliyor. Ardından sınırı geçerken bagajı kontrol edilir ve gemiye yüklenir. Gemide, yolcu kaptan tarafından karşılanır ve karşılanır, uygun herhangi bir yere yerleşmesi önerilir. Ve sonra mürettebat, uçuşu müşteri için mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için her şeyi yapar.
Tabii ki, özel jetlerin ayırt edici bir özelliği, iyi bir uyku için rahat koşullar yaratma yeteneğidir. Bu nedenle, hangi özel jetlerin bunu yapabileceğini bulalım.

Yatak odalı en iyi 9 özel jet

İlginiz için yatak odası olan en iyi özel jetleri seçtik:
Embraer Phenom 300E
Dassault Falcon 900
Gulfstream G650
Boeing Business Jet BBJ
Bombardier Global Express
Airbus ACJ319
Embraer Mirası 450
Cessna Citation XLS+
Bombardier Global 7500
Aşağıda, yukarıda belirtilen uçakların her birini, iç ve model parametrelerinin en ilginç özelliklerini belirterek daha ayrıntılı olarak analiz edeceğiz. Yataklı uçakları uygun fiyata bulmak için ekteki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Embraer Phenom 300E

BMW DesignworksUSA tarafından tasarlanan uçağın içi, yolculara sınıfında en üst düzeyde konfor sunuyor. Phenom 300’deki salonda sekiz adede kadar ergonomik yolcu koltuğu bulunuyor.
Tasarım, çeşitli akıllı çözümler ve detaylarla ayırt edilir. Salon koltukları arasındaki koridorun parametreleri, insan vücudunun yapısal özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Kabine zarif bir şekil veren ve yolculara daha fazla hareket özgürlüğü ve konfor sağlayan omuz bölgesinde genişler. Ek olarak, sandalyeler otomotiv endüstrisinde kullanılanlara benzer şekilde geri çekilebilir kolçaklarla donatılmıştır. Bu, koltukları özel bir uçakta kolayca katlanır yataklara dönüştürmenizi sağlar. Phenom 300 ayrıca sınıfının en büyük bagaj bölmesine sahiptir.

Dassault Falcon 900

Kabinin düzeni 15 yolcuya kadar taşımanıza izin verir. 3 Bölgeli geniş gövdeli kabini sayesinde Falcon 900EX, kategorisindeki en konforlu uçaktır. Kanepeye ek olarak, iki koltuk uyumak için bir yer olarak kullanılabilir, tam boy bir yatak oluşturmak üzere birleştirilir.
Falcon 900EX, mükemmel kaplamaya ve modern elektroniklere sahip geniş bir kabine sahiptir. Salon, yoğun çalışma veya dinlendirici bir tatil için mahremiyet koşulları yaratan iki bölüme ayrılmıştır. Servis alanları arasında bir mutfak, tuvaletler ve uçuş sırasında erişilebilen geniş bir bagaj bölmesi bulunur.
Uçuş sırasında yolculara uydu telefonu, DVD oynatıcı, CD çalar, LCD monitörler, Hava gösterisi sistemi, ofis ve eğlence ekipmanları sağlanmaktadır.

Gulfstream G650ER

Burada tüm olanaklara sahip eksiksiz bir tuvalet, gardırop ve geniş bir bagaj odası bulacaksınız. Ayrıca masalar, TV’ler, mini mutfak, bar ve ilgili tüm lüksler vardır. Yatağa gelince, özel uçağın birbirine zıt olan iki sandalyesinin dönüştürülmesiyle yaratılır. Kanepeyi çift kişilik yatağa da dönüştürebilirsiniz.
Kabindeki aydınlatma, sıcaklık, masa konumu ve diğer olanaklar akıllı telefonunuzdaki özel bir uygulama kullanılarak kontrol edilebilir. Kablosuz bir yazıcı bile var – uçuşta belgelerle çalışabilir ve gerekirse yazdırabilirsiniz.
Uçak, 15.500 metreye kadar yükseklikte 1133 km / s hızla uçabilir. Yakıt ikmali yapılmayan uçuş menzili 14.000 km’dir. Herhangi bir şehirden hemen hemen her şehre uçabilirsiniz.

Boeing Business Jet BBJ

Sahipler, kabinin konfigürasyonunu ihtiyaçlarına göre değiştirebilir. Gemide hem iş hem de eğlence için rahat koşullar yaratmak için yeterli alan var. Uçağın içi her müşteri için ayrı ayrı oluşturulur.
Özel jet, yalnızca masif mobilyalara sahip geniş bir oturma odasını ve büyük bir çalışma masasına sahip bir iş ofisini değil, aynı zamanda kral yataklı bir yatak odasını, geniş bir bagaj bölmesini, konforlu, işlevsel bir mutfağı ve tam boy duşlu ayrı bir banyoyu da barındırabilir. Gemideki bir uydu iletişim sistemi, yolcuların uçağın konumu ne olursa olsun dünyanın herhangi bir yerindeki iş bağlantılarını sürdürmelerini sağlar.

Bombardier Global Express

Bu uçak tipik olarak ultra uzun menzilli uçuşlar için kullanılır. Bu nedenle yatağa dönüşen kanepeye ek olarak diğer teknolojik yenilikleri de görebilirsiniz. Bu uçak, yumuşak inişleri destekleyen ve pilotların uçağı çeşitli hava koşullarında daha hassas bir şekilde kontrol etmelerine yardımcı olan Bombardier Gelişmiş Görüş Sistemi ile standart olarak geliyor.
Yani uykun için endişelenmene gerek yok.
İç mekanı aydınlatmak için yumuşak bir parıltıya sahip diyot lambalar kullanıldı.
Merkezi Uçak Bilgi Bakım Sistemi izleme, sorun giderme ve teşhis sistemi tarafından yüksek düzeyde güvenlik sağlanmaktadır.

Airbus ACJ319

Bu astarın kabini, ACJ318’İNKİYLE enine kesitte aynıdır, ancak daha uzundur, bu da standart olarak tasarlandığı aynı 19 yolcunun daha da rahat oturmasını sağlar. Kabinin boyutları, alanı verimli çalışma, iyi dinlenme ve eğlence için ayırmayı mümkün kıldı.
Mükemmel ses yalıtımı ve kanat altına sabitlenmiş motorların uzaklığı, kalkış sırasında bile uçağı sessizleştirir. Jetin öne çıkan özelliği, çift kişilik yatak ve büyük bir duş içeren yatak odasıdır.

Embraer Legacy 450

Embraer, iş havacılık uçaklarının iç dekorasyonu için defalarca uluslararası ödüller alan dünyaca ünlü tasarım stüdyosu BMW Group Designworks usa’yı iç tasarım üzerine çalışmaya davet etti.
Yolcular özellikle düz zemini, son teknoloji ürünü kontrol sistemini, gelişmiş ekipmanı, özel olarak tasarlanmış koltuklardan oluşan tam boy uyku alanlarını ve pahalı malzemelerle bitirme kalitesini takdir edeceklerdir.

Cessna Atıf XLS+

Nispeten küçük boyutuyla Citation XLS +’nın salonu ergonomiktir ve altı ila dokuz yolcu için konforlu koşullar yaratır. Koridordaki girinti nedeniyle kabinin yüksekliği 1,73 m’dir. Kabinde kompakt bir mutfak, tuvalet ve gardırop için yeterli alan var. Birbirinin karşısında bulunan koltuklar uyku yerlerine dönüştürülür.
Gemide hostes için ayrı bir yer var. Bagaj bölmesi izole edilmiş ve uçağın kuyruk bölümünde yer almaktadır. İç mekan, havacılık tasarımının kısıtlanmış klasiklerini bünyesinde barındırıyor.

Bombardier Global 7500

Tüm iş jetleri arasında Global 7500, dört yolcu alanına ve bir mürettebat salonuna sahip tek uçak statüsüne sahip. Uçakta, uçuş sırasında rahatlık sağlayan hem temel hem de özel cihazları bulabilirsiniz.
Jette yatak odası, konferans salonu veya oturma odası, internet erişimli çalışma ofisleri, tam donanımlı mutfak ve duş bulunmaktadır. Nuage Seat Yumuşak Dönüşüm Sistemine Sahip Yolcu Koltukları her pozisyonda konfor sağlar.
images 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz