Neden önceden özel jet rezervasyonu yapmalısınız?

En çok tercih edilen özel jetler

İnsanlar maruz kalma risklerini azaltmaya çalıştıkça, Covid-19 salgını sırasında özel jet kiralama talebi arttı. Özel uçuşlar, daha sessiz havaalanları, daha az (ve tanıdık) diğer yolcular, özel dinlenme salonları ve rezervasyon ya da bagaj alma kuyruklarının olmaması ve binlerce kişiye maruz kalmamış bir ekip anlamına gelir. Bir pandemide hepsi çok çekici avantajlar!

Ancak arz, artan talebi henüz tam olarak karşılayamadı ve özel jet kiralama sektörü, diğerleri gibi, Covid ile ilgili personel sıkıntısı yaşadı. Yani, ne zaman özel jet rezervasyonu yaptıracağınızı merak ediyorsanız, cevap şudur: mümkün olan en kısa sürede. 

Özel Jet Uçağınızı Erken Rezervasyon Avantajları

İyi bir komisyoncu, uçuşunuzdan önce, uçuş sırasında ve sonrasında ihtiyaçlarınızı karşılamak için elinden gelen her şeyi yaparak size ısmarlama bir hizmet sunacaktır. Belki evcil hayvanınız veya değerli kargonuzla seyahat etmek istiyorsunuz? Belki de gideceğiniz yerde korumalara veya uçakta beş yıldızlı ikramlara ihtiyacınız var? Forjet Business Jets’te, yüksek kaliteli, uçtan uca bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak, daha fazla zamanımız varsa, gereksinimlerinizi tam olarak karşılamak her zaman daha kolaydır.

  • Uçuşunuzu birkaç gün önceden ayırtırsanız ekstra hizmetler bulmak daha zor olabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ideal uçağı bulmak da daha zor olabilir. 
  • Sizin için en iyi teklifi bulmak için daha fazla zamanımız ve esnekliğimiz olduğundan, fiyatlar önceden rezervasyon için daha düşüktür.
  • Erken rezervasyon yaptığınızda en uygun seyahat tarihlerini, saatlerini ve hareket noktalarını sizin için ayarlamak daha kolay olacaktır.
Kalkış için mürettebatıyla birlikte bekleyen özel bir jet.
Terminalde özel jete doğru yürüyen bagajlı iş ortakları

Genellikle kısa sürede uçmak hala mümkündür, ancak uygun bir uçağa binmek için daha uzaktaki bir havaalanına seyahat etmeniz gerekebilir (daha yakın bir havaalanına yeniden konumlandırmak için daha fazla harcama yapın). Ayrıca, elbette, pilotlarınız ve mürettebatınız havaalanında beklemiyor. Pilotlar için en az iki saatlik bir çağrı var , çünkü sadece havaalanına seyahat etmeleri değil, aynı zamanda uçuş öncesi incelemelerini yapmaları ve uçağa yakıt doldurmaları gerekiyor. Mürettebatın, uçağın yiyecek ve içecek gibi malzemelerle tamamen dolu olduğundan emin olmak için zamana ihtiyacı var.

Peak Travel Times için Erken Özel Jet Rezervasyonu Yapın

Büyük kutlamalar ve tatiller sırasında seyahat etmeyi planlıyorsanız, talebin artacağını unutmayın. Rezervasyonunuzu geç bırakmak, istediğiniz hizmetleri ve uçuşları iyi bir fiyata almanızı zorlaştıracaktır.

En iyi donanımlı uçağa, istediğiniz olanaklara ve lükslere sahip olmak için önceden plan yapın. Noel, Paskalya, Şükran Günü, bahar tatili veya yaz tatiliniz için seyahat tarihlerinizi öğrenir öğrenmez özel jet kiralama uçuşunuzu ayırtın.

Özel Jet Kiralama Ne Kadar Önceden Rezervasyon Yapılmalıdır? 

Peki, özel jet uçuşunuzu  ne kadar erken ayırtmalısınız?

Genellikle, daha sonra değil, daha erken, ancak bir ila üç ay önceden rezervasyon yaptırmak idealdir. Bu, operatörlerin uçak müsaitliği konusunda net bir fikre sahip oldukları ve ihtiyaçlarınız ve ihtiyaç duyduğunuz ek hizmetler için en uygun, yüksek kaliteli uçak için rezervasyon yapma şansınızın en yüksek olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda, paranızın karşılığını en iyi şekilde alma olasılığınız olan penceredir. Kalkıştan önceki son ayda seçenekleriniz azalmaya ve özellikle seyahatinizden önceki son haftada fiyatlar yükselmeye başlar. 

Çok kısa sürede boş bir uçuşta iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz, ancak daha önce rezervasyon yaptırmış olsaydınız genellikle biraz aklınız ve ideal uçağınız olurdu.  

Forjet Business Jets’ten En İyi Hizmet İçin Erken Rezervasyon Yapın

Acilen uçmanız gerekiyorsa arayın. Burada, Forjet Business Jets’te bir keresinde sadece 42 dakikada bir uçuş ayarlamayı başardık , ama o gün her şey lehimizeydi! Kaçınılmaz olmadıkça, bir kiralama talebinden bu kadar geç ayrılmanızı önermiyoruz. 

Kalkış tarihlerinde esnek olmanız durumunda daha iyi fırsatlar da sunabiliriz. Ancak, özel jet kiralama rezervasyonu yapmak için en iyi zaman, istediğiniz seyahat tarihlerini bildiğiniz andan itibaren – bir yıl uzakta değilse! Bu durumda, planladığınız uçuş tarihinden üç ay önce rezervasyon yaptırmanız için günlüğünüze bir hatırlatıcı yazın ve bize ideal seyahatinizi en iyi fiyata tasarlamamız için gereken zamanı verin.

Bu gezi için rezervasyon yapmaya hazır mısınız? Öyleyse neden bir fiyat teklifi talep etmiyorsunuz veya ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçmiyorsunuz? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz