Özel Jet ile Taşınmak

monmonagelvtravel

İnsanların özel jetle uçmayı tercih etmelerinin birçok nedeni vardır. Forjet, müşterilerimizin bazıları kişisel veya ticari nedenlerle düzenli olarak özel havacılık kullanan Jet Kart veya Hesap üyeleridir, diğerleri ise bir defaya mahsus olmak üzere isteğe bağlı özel jet kiralama kullanır.

Havayolu tarifeleri azaldıkça ve müşteriler paylaşılan havayolu kabinlerinden ve havaalanı terminallerinden kaçınmaya çalıştıkça, COVID-19 salgını sırasında hem düzenli hem de ara sıra müşterilerde büyüme gördük. Ve yer değiştirme uçuşları önemli ve büyüyen bir segment olmuştur.

Taşınmalar için özel jet kiralama

Eve taşınmak – özellikle bölge veya ülke değiştirdiğinizde – küresel bir pandeminin dışında bile stresli bir zaman olabilir.

Mesafeler büyük olduğunda, mobilyalarınızın ve kişisel eşyalarınızın hareketini düzenlemek, seyahat sürenizi kısaltmak, tüm ailenizi bir arada tutmak … lojistik çok karmaşık hale gelebilir.

Forjet uluslararası bir hamle yapan müşteriler için düzenli olarak uçuşlar düzenliyoruz. Mallarının büyük kısmı kargo ile gidebilirken, bazı müşteriler yeni işlerine ve yeni bir hayata geçmeleri için kendilerine özel bir uçuş yapacak ve bu da en değerli önemli mallarını uçuşta yanlarında tutmalarını sağlayacaktır.

Müşteriler ayrıca, fotoğraflar, belgeler, sanat eserleri veya mücevherler gibi en değerli eşyalarını nakliye yerine nakliye sırasında sıkı bir şekilde tutabilmekten de keyif alırlar. Ve elbette, evcil hayvanlar, onlara sahip olanlar için önemli bir husustur.

Evcil hayvanınızla özel jet ile taşınmak

Özel bir jette evcil hayvanınız yolcularla birlikte kabinde seyahat edebilir, bu da özellikle uzun uçuşlarda hayvanlar için stres ve sağlık risklerini büyük ölçüde azaltır.

Geçtiğimiz yıl, her zamankinden daha fazla yer değiştirme uçuşu düzenledik. Çoğu durumda yolcular kedileri veya köpekleri (bazen her ikisini de veya diğer çeşitlerin evcil hayvanlarını) içeriyordu.

Avrupa içindeki ülke hareketleri yaygındır veya ABD içindeki bölgesel hareketlerdir. Ama aynı zamanda kıtalar arasında uzun mesafeli yer değiştirmeler de düzenliyoruz. Bir çift ve iki evcil kedisi, müşterinin yeni işvereniyle paketin bir parçası olarak özel bir uçuş taşınmasını kabul etmesinin ardından San Francisco’dan Londra’ya uçtu.

Yer değiştirme için özel jet nasıl kiralanır

Çok sayıda bagaj ve hayvanla uçarken, deneyimli ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi uçak konusunda tavsiyelerde bulunabilir.

Bazı jetler, bir yer değiştirme uçuşuna daha uygun olan daha geniş, daha yüksek bir kabine veya daha büyük bir ağırlık kapasitesine sahiptir. Evcil hayvanlar seyahat ederken, seyahat belgeleri ve uçak sahibi izinleri gibi akılda tutulması gereken bazı ekstra hususlar vardır. Bu nedenle, diğer özel uçuş türlerine göre her zaman biraz daha fazla teslim süresine izin vermenizi öneririz.

monmonagelvtravel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz