Özel Jet Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Özel uçmak, ticari uçmaktan çok daha lüks. Ticari uçuşların aksine, uçuş planına, havaalanına ve hatta bir uçuş ekibine siz karar verirsiniz. Özel uçak kiralamak size bir takım bonuslar verir.

Özel olarak uçmanın faydaları nelerdir? Burada, özel jet kiralamanın en heyecan verici avantajlarından bazılarına göz atıyoruz – Paramount Business Jets ile rezervasyon yaptığınızda bunların hepsini deneyimleyebilirsiniz.

Maksimum Seçim Özgürlüğü

Hedef belirlemek, özel uçuşun konusu değildir . Bunun yerine, size istediğiniz yere ve istediğiniz zaman uçma özgürlüğü vermekle ilgilidir .

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 550 ticari havaalanı sayacaksınız. Ancak özel jet havalimanlarını da dahil ettiğinizde bu sayı 5.000’in üzerine çıkıyor. Her olası iniş noktasında bir iğne bulunan ABD haritasını hayal edin. Şimdi pin sayısını yaklaşık on ile çarpın. Özel jet kiralama size bunu sunuyor.

Zaten havalanmışken uçuşunuzu bile değiştirebilirsiniz. Rotayı değiştirmeniz gerekiyorsa, pilotla konuşun. Ek duraklamalara veya tamamen yeni varış noktalarına uyum sağlamak için yolculuğunuzu yeniden düzenleyebilirler .

Zaman Kazandıran Çözümler

Bayan pilot tarafından limuzinden özel jete binmek için eşlik ediliyor
Hatta rampa erişimi alabilir ve jetinize kadar sürebilirsiniz.

Düzenli olarak iş için seyahat ediyorsanız, genellikle hedefinize mümkün olduğunca çabuk ulaşmak istersiniz. Ancak, çok telaşlı olmasanız bile, ticari uçuştan ve uzun bir konaklamayı tolere etmek zorunda kalmaktan daha yorucu çok az şey vardır.

Özel jetlerde uçmak, varış noktanız ne olursa olsun seyahat etmenin en hızlı yoludur . Her rota, ihtiyaçlarınıza göre titizlikle planlanır. Sadece komisyoncuya neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin ve bu, kara taşımacılığından uçak içi hizmetlere kadar sizin için düzenlenir. Örneğin, bir iş seyahatindeyseniz, uçakta çalışmayı kolaylaştıran bir uçak seçebilirsiniz

En yakın büyük havaalanına saatlerce araba sürmek yerine, bölgesel bir havaalanına atlayabilirsiniz. Ve sonsuz güvenlik kuyruklarında zaman kaybetmek zorunda kalmayacaksınız. Daha ne? Hatta rampa erişimi alabilir ve jetinize kadar sürebilirsiniz.Birinci Sınıftan Daha FazlasıTanım olarak, birinci sınıf en iyi anlamına gelmelidir, değil mi?Yanlış! Birinci sınıftan bahsettiğimizde, genellikle ticari bir uçuştan bahsediyoruz. Ticari bir uçakta birinci sınıf bir koltuk, mevcut olan en iyi hizmeti ve koltukları alacağınız anlamına gelir… ama sadece o uçakta.Özel jet kiralama, birinci sınıf bir uçuştan çok daha iyi bir deneyim sunar . Bu kadar basit. Özel bir jet kiraladığınızda, oturma düzeni açısından daha fazla esnekliğe sahip lüks koltukların keyfini çıkaracaksınız. Uçuşunuz sırasında size özel ikram hizmeti alacak ve diğer en kaliteli hizmetlerin keyfini çıkaracaksınız .Ayrıca, adından da belli değilmiş gibi, gizlilik seviyeniz benzersizdir.Uygun Uyku OlanaklarıÖzel Jette Uyuyan BayanSadece son derece konforlu koltuklarda uzanma seçeneğine sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda daha büyük uçaklarda tam boy bir yatak ayarlayabilirsiniz.Çok seyahat ediyorsanız, muhtemelen bir uçakta uyuma ihtimalinden nefret edersiniz. Dik ve kaskatısınız, etrafınızda gürültü var ve her zaman pencerelerinden dökülen ışığı umursamayan bir yolcu var.Özel jet kiraladığınızda bunların hepsi değişir.Sadece son derece konforlu koltuklarda uzanma seçeneğine sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda uçakta tam boy bir yatak ayarlayabilirsiniz . Bütçenize ve yolcu sayınıza bağlı olarak deneyimli ekibimiz charter uçuşunuz için en mantıklı öneriyi size iletebilir . Ama kesin olan bir şey var – iyi bir gece uykusu çekeceksiniz.Cömert Bagaj Hakkı

 

Ticari uçuşlar bagajınızı gerçekten sınırlar. Bu, ev konforunuzu her zaman yanınızda getiremeyeceğiniz anlamına gelir. Ve yoğun bir uçağa binmek ve çantanızı tıka basa dolu üst bölmeye koymak zorunda kalmaktan daha sinir bozucu veya utanç verici bir şey yoktur.Özel uçtuğunuzda, bagaj için çok daha büyük bir hakkınız olur . İster fazladan kıyafet, ister tam bir golf sopası seti almak isteyin, ihtiyaçlarınız için doğru uçağı seçmenize yardımcı olabiliriz. Ayrıca, tüm çantalarınızı saklamanız gerekmeyecek. Bagajınız bulunduğunuz yerde depolandığı için tüm uçuş boyunca bagajınıza erişebilirsiniz .Evcil Hayvan Dostu PolitikasıÖzel Jette Hanımın Kucağındaki KöpekTüylü arkadaşlarınız tüm eğlenceyi sizinle birlikte yaşayabilir!Birçoğumuz için evcil hayvan gerçekten ailenin bir parçasıdır. Köpeğinizi veya evcil hayvanınızı geride bırakmak zorunda kalmak, ticari bir uçuşta dayanılmaz ve stresli olabilir.Özel jet kiralama ile sizin uçağınız ve sizin kurallarınız. Bu, tüylü arkadaşlarınızın tüm eğlenceyi sizinle birlikte yaşayabileceği anlamına gelir!Bir sağlık sertifikası ve geçerli aşılar dahil olmak üzere muhtemelen birkaç şeye ihtiyacınız olacak. Bunun dışında sadece rahatlayabilir ve evcil hayvanlarınızla özel jet uçuşunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz