Özel Jet Kiralamanın Ticari Havayollarından Daha Güvenli Olmasının Dört Sebebi

Jet Kiralama Ücretleri

Özel Jet Kiralamanın Daha Güvenli Olmasının Dört Sebebi

Özel jet kiralamanın faydaları düşünüldüğünde akla gelen birçok avantaj vardır: lüks, rahatlık, mahremiyet. Ancak, bu listeye eklenmesi gereken önemli bir avantaj daha var: güvenlik .

Güvenlik, sektörümüzün etkileyici güvenlik sicili ile desteklenen, uçtuğumuzda genellikle hafife aldığımız bir şeydir. Bununla birlikte, her gün milyonlarca insanın ticari uçaklarda güvenle uçtuğunu bilmemize rağmen, ara sıra ticari uçuşların güvenliğini yeniden değerlendirmemize neden olan bir haber göreceğiz.

Bununla birlikte, güvenlik bir kaza olasılığından daha fazlasıdır; günümüz ortamında, gemide kimin uçtuğunu da düşünmeliyiz. Forbes dergisine göre , 2017 yılında 4,1 milyar tarifeli havayolu uçuşu gerçekleşti . Bu, en son teknoloji ve bir dizi kapsamlı güvenlik önleminden bağımsız olarak, araştırma ve araştırma için şaşırtıcı sayıda insan anlamına geliyor.

Bu önlemlere rağmen, kötü niyetli birisinin çatlaklardan sızması mümkündür – bu belirsiz zamanlarda her zamankinden daha fazla endişe verici bir olasılık. Ancak, özel jet kiralama kullandığınızda işler tamamen farklıdır.

Özel jet kiralamanın ticari havayollarında uçmaktan daha güvenli kabul edilmesinin dört nedeni:

Her Yolcu Kontrol Edilir.

Havayolu yolcuları, charter uçuşları için rezervasyon yaparken yalnızca birkaç temel ayrıntıyı sağlamalıdır . Bununla birlikte, kiralama için özel bir jet kiraladığınızda, komisyoncunuz kimin uçtuğuna dair çok daha ayrıntılı bir resim alır. Çoğu zaman, gemideki herkes birbirini tanır. Bir aile, arkadaş grubu veya iş arkadaşları olabilir. Bu, kimin uçtuğunu, neden uçtuğunu ve hangi düzeyde tehdit oluşturabileceklerini açıkça görebileceğiniz anlamına gelir – bu genellikle sıfırdır.

Brokerler uçuş rezervasyonu yaparken doğrudan müşterileriyle konuştukları için, müşterileri incelemek ve her şeyin güvenli ve düzgün olduğundan emin olmak basit bir işlemdir. Buna karşılık, ticari havayolları, yolcuların uçma nedenleri, uçaktaki diğer kişilerle ilişkileri veya herhangi bir tehdidi hafifletmeye yardımcı olabilecek diğer yararlı bilgiler hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Ticari bir uçaktayken, herhangi bir şüpheli aktiviteyi tespit etmek için diğer yolculara dikkat etmek akıllıca olacaktır. Ancak özel jet kiralama kullandığınızda bu endişeler ortadan kalkar. Bunun yerine arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve uçuşunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Tanıdık Ekipler

Ticari bir uçağa binmeden önce pilotunuzun adını veya niteliklerini biliyor muydunuz? Size kimin hizmet edeceğini söyleyen bir güzergah aldınız mı? Tabii ki değil! Ancak mürettebat, seyahatinizin kalitesini önemli ölçüde etkileyebilir; kaba bir kabin görevlisi uçuşunuzu mahvedebilir, kibar biri ise harika bir kalıcı izlenim bırakabilir.

Forjet in özel jet kiralama hizmetlerini kullandığınızda, profesyonel ekibimiz tarafından incelenen bir ekiple uçacaksınız. Sık uçan yolcular kendilerini genellikle aynı pilotlar ve uçuş görevlileriyle uçarken bulabilirler, bu da uçuş tercihlerinize aşina olacakları anlamına gelir – bu ister kalkıştan önce taze bir bardak portakal suyu ister akşamları fazladan bir yastık olsun.

Charter profesyonellerinden oluşan ekibimiz, daha önce uçmamış olsanız bile uçuş ekibine tercihleriniz hakkında bilgi verecektir. Tanıdık bir yüz her zaman bilinmeyenden daha güvenli bir seçenektir ve bu, özel jet kiralamanın ticari havayollarından daha güvenli olabilmesinin bir başka yoludur.

Beklenenden Daha Az Olay

Muhtemelen kiralık jetler de dahil olmak üzere özel uçakların karıştığı olaylarla ilgili haberler görmüşsünüzdür. Ve muhtemelen birçok büyük ölçekli, trajik ticari havayolu kazasını da duymuşsunuzdur.

Özel uçak kazalarının manşetlerde aslan payını toplamasının birkaç nedeni var. Genel olarak, özel jet kiralamadaki tipik müşteri, yüksek profilli, yüksek net değerli bireylerden oluşur. Bu, halkın özel olarak uçmanın ne kadar güvenli olduğuna dair algısını bozabilir.

Örneğin, bir Hollywood yıldızı özel bir jette küçük bir korku yaşasaydı, ülke çapındaki dergi ve gazetelerde mutlaka haber olurdu. Aynı şey ticari bir uçuşta olsaydı, kamuya açıklanmadan çok çabuk halledilir ve unutulurdu.

Gerçek şu ki ,Forjet Business Jets gibi saygın bir komisyoncu aracılığıyla rezervasyon yaptığınızda özel jet kiralama son derece güvenlidir … ve işte nedeni.

Üçüncü Taraf Güvenlik Kontrolleri

Müşteriler ticari havayollarını karşılaştırırken genellikle fiyat, transferler ve seyahat süresi gibi hususlara bakarlar. Güvenlik düşünceleri nadiren denkleme girer.

Bununla birlikte, özel jet kiralama endüstrisi komisyoncuları, saygın ve güvenilir olarak kalabalığın arasından sıyrılmak ister ve bunu yapmanın bir yolu, kullandıkları operatörlerin güvenlik kayıtlarını titizlikle takip etmektir. Bu nedenle Forjet, birkaç üçüncü taraf şirket ve denetçinin hizmetlerinden yararlanır; bir operatör kendi güvenlik standartlarımıza uymadığında, bunları kullanmayız.

Bu nedenle, birçok müşteri, özel jet kiralama güvenlik kontrollerinin, daha fazla yolcu taşıması gereken ve çok daha hızlı geri dönüş sürelerine sahip olması gereken büyük havayollarından daha kapsamlı olduğunu düşünmektedir.

#özeljetkiralama #özeluçakkiralama #uçakkiralamaşirketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz