ÖZEL JETLE AİLE GEZİSİ

indir 1

Trafik sıkışıklığı ve gecikme olmadan tatilin tüm avantajlarından yararlanmanın en iyi yolu için ailelerle özel jetle uçmak mükemmel bir seçimdir. Bir uçuş, müşterilerin mükemmel ruh hali için bir dizi ekstra ile rahat ve sakin olabilir.

Çocuklarla uzun mesafelerde bile özel bir jetle seyahat etmek, sivil uçağa göre birçok avantaj sağlar. Başlıca faydaları arasında şunlar bulunur:
Evimdeymişim gibi hissediyorum. Tam yüklü bir uçakta seyahat ederken, çoğu çocuk bezini değiştirmekten veya emzirmekten rahatsızlık duyabilir. Bununla birlikte, aile ile özel bir jet kiralamada bu sorun yoktur: geniş alan ve çeşitli işlevler için ayrı bölümler sayesinde her konuk istediği zaman mahremiyete sahip olabilir.
Bagaj hacmi. Uzun süre tatile çıkarken bir bebek arabası, bebek için ekstra eşyalar ve tüm aileyi özel bir uçak kiralama ile alabilirsiniz ve çoğu zaman bu fırsat vazgeçilmezdir.
Sağlık ve güvenlik. Herkes virüslerin bir kişiden diğerine ne kadar aktif olarak bulaştığını bilir. Küçük çocuklu aileler için kiralama değerli bir seçenektir çünkü ailenizin sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

HAMİLE KADINLARIN ÖZEL JETLERLE UÇARKEN BİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Her şeyden önce, özel jetlerin sessiz ve konforlu terminallerine ulaşma ve havaalanlarındaki yolcu kalabalığından kaçınma yeteneğidir. Business sınıf kabinler geniştir ve size benzersiz konfor, konforla çevrili geniş koltuklar ve tercihlerinize göre uyarlanabilir yemek seçenekleri sunar.
Uçuş öncesi tıbbi konsültasyon önemli bir nüanstır. Örneğin, hamileliğin 35. haftasından itibaren veya doğumdan sonraki yedi gün içinde uçuşlar önerilmez. Ayrıca, annenin altı haftalık gebeliğin altında uçarken sezaryen ile doğum yapması durumunda doktor notuna ihtiyaç duyulabilir.

YENİ DOĞANLAR VE OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLARLA ÖZEL BİR JETLE SEYAHAT EDİN

Bir aile için en iyi özel uçak, her yaştan çocukla seyahat etmek için mükemmel konforu sağlayabilir. Çocuklarla özel uçaklarda uçmanın avantajları arasında, çocuğunuzun ilaç, yiyecek ve süt gibi ihtiyaç duyacağı ekstra şeylere erişim, emniyet kemeri ve araba koltuğu ile veya katlanır sandalyeli ayrı bir koltukta güvenle seyahat edin.
Özetlemek gerekirse, çocuklarla özel bir jetle seyahat etmek rahat ve kullanışlı bir seçenektir, her şeyi kontrol altında tutabilir ve önemli yolcu trafiğinin stresini hissetmeyebilirsiniz. Ayrıca, kabin içindeki sıcaklığı, aydınlatmayı, menüleri ve gemideki eğlenceyi ve çocuğunuzun dinlendirici bir uçuş için ihtiyaç duyduğu her şeyi izlemek mümkündür.
İstanbul Havalimanında hızlıca geçiş yapmak mı istiyorsunuz ? İstanbul Airport Assistme ile fast track hizmetiyle hızlıca geçiş yapabilirsiniz.
indir 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz