Özel Jette En İyi Romantik Deneyim

Özel jet kiralamanın avantajları

Romantik jestler söz konusu olduğunda, hiçbiri eşinizi özel bir kiralık uçakta uçurmak kadar büyük değildir. İster gün batımı helikopteri yolculuğu, ister eşinizin en sevdiği şehirde bir akşam yemeği randevusu, hatta düğününüz olsun, hiçbir şey özel bir kiralama gibi bir deneyimi yükseltemez.

Ticari havacılığın tüm hatlarından kaçınarak ve kendi uçağınızın mahremiyetine sahip olarak, bu gerçekten yakında unutamayacağınız bir deneyim olacaktır.

ÖZEL JET İLE KENDİ RANDEVU GECESİ

Bu günlerde dikkatimiz için yarışan tüm araçlardan kurtulmak neredeyse imkansız. Ve dikkatini uzun bir süre tutmak giderek daha zor hale geldi. Unutulmaz bir randevu gecesi geçirmenizi sağlamanın bir yolu unutulmaz bir deneyim yaratmaktır.

Şoförlü arabanızın sizi ve randevunuzu almasını ve şehrin yaklaşık 20 dakika dışında özel bir havaalanı olan İstanbul Havalimanı‘na kadar size eşlik etmesini hayal edin. Vardığınızda, aracınız hepinizi rampaya (uçakların biniş için park edildiği yere) götürecek ve bekleyen helikopterinizin hemen yanına çekilecektir. Ticari terminalde uzun hat yok. Sadece arabadan çıkın ve bekleyen uçağınıza binin.

Öğleden sonra güneşi batmaya başladığında, ikiniz Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük şehirlerden birinin gün batımı manzarasını izlemek için helikopterinizle kalkıyorsunuz. Neden orada duruyorsun? Havacılık uzmanlarımız, çiçekler veya kutlama şampanyası tostu gibi gemideki her türlü ihtiyaca yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Romantik Bir Dağ Kaçamağı

Uzun kuyruklar, gecikmeler ve kalabalık uçaklarla hiçbir şey seyahatin romantizminden ve büyüsünden ticari havacılıktan daha fazla uzaklaşamaz. Romantizmin antitezinden bahsetmiyorum bile, güvenliği sağlamak için esasen soyunmak zorunda kalmak. Bu yolculuğa ne dersiniz, deneyiminizi yükseltiyorsunuz!

Sizi Miami’de bekleyen uçağınıza ulaştırmak için ulaşım ayarlamamıza izin verin. Arabanızdan 80 derecelik Florida sıcağına çıkarken üç adım atacak ve uçağınıza bineceksiniz. Mürettebat çantalarınıza yardımcı olacak ve tüm eşyaların uçağınıza güvenli bir şekilde yüklenmesini sağlayacaktır.

Siz ve eşiniz emniyet kemerlerinizi bağlarken, tercih ettiğiniz şampanyadan “kalkış tostunuz” ve Hoffmans Chocolates’tan yerel kaynaklı birkaç çikolata ile yeteneklisiniz. Havacılık uzmanımız, uçaktaki her türlü ihtiyacınıza yardımcı olması için uçağınızda bir kabin görevlisi bulundurmayı ayarlayabilir. Seyir yüksekliğine ulaştığınızda kabin görevliniz size 4 servisli yemeğinizi sunmaya başlayacaktır.

Yemekten sonra, gemide sağlanan uçuş içi eğlence sistemi ile rahatlayın veya en değerli akış şovlarınıza erişmek için yerleşik wifi’yi kullanın. Bunu bilmeden önce, olasılıkların sonsuz olduğu bir kış harikalar diyarına ineceksiniz.

Özel Bir Jetle teklif etmek

Bir spor etkinliği veya sıcak hava balonu yolculuğu gibi geleneksel bir şekilde önerilen arkadaşlarınızı veya ailenizi bulmanın sizin için kolay olacağından eminim. 40.000 feet’te özel bir jetle teklif edilen birini bulmakta zorlandığınızı tahmin ediyorum!

Bunu, hayatlarının geri kalanında hatırlayacakları mükemmel bir teklif haline getirmek için tek bir şansınız var. Başlamak için, uçağınızın hemen yanına çekilip bir mürettebat üyesinin kapınızı açıp sizi ve eşinizi selamlaması gibisi yoktur. Hepiniz zahmetsizce uçağa bineceksiniz ve arabanızın anahtarlarını vale görevlisine teslim edeceksiniz ve daha sonra aracınızı seyahatiniz boyunca fbo’ya yerleştireceksiniz. Dönüşünüzde, havacılık uzmanlarımızdan biri, kartınızın dönüşünüz için rampa tarafını beklemesini ayarlayacaktır, böylece uçaktan indiğinizde aracınız yine sadece birkaç adım uzaklıktadır. Ya da aracınızı garajın koruması altında evde bırakabilmeniz için sizin için kara taşımacılığı düzenlememize izin verin.

Gemiye bindikten sonra, özel teklifinizi planlamanıza ve düzenlemenize yardımcı olabiliriz. Kabini en sevdikleri çiçeklerle doldurmak ya da yüzüğü yiyecek ve içecek yemeğinizde saklamanıza yardımcı olmak olsun, anınızın ömür boyu sürmesine yardımcı olabiliriz.

Özel Jet ile Bekarlığa Veda ve Bekarlığa Veda Partisi

Bir düğünün en eğlenceli ve en unutulmaz olaylarından biri bekarlığa veda ve bekarlığa veda partileri olacaktır. İster partileri tarıyor olun, ister İbiza’ya gidiyor olun, ister bir golf gezisi ve spa hafta sonu için ayrılıyor olun, özel havacılık her partinin tonunu belirleyecektir.

Bu çeşitli düğün etkinlikleri söz konusu olduğunda, çoğu zaman çalışmak ve seyahat etmek için izin zamanını koordine eden büyük insan grupları oldukları için zaman çok önemlidir. Her andan en iyi şekilde yararlanmanın bir jet kiralamaktan daha iyi bir yolu yoktur. Baştan sona size zaman kazandırır.

Ticari terminale giden tüm trafikten, terminalin içindeki karmaşadan, uzun güvenlik hatlarından, gecikmelerden ve kalabalık kabinlerden kaçının. Seyahatiniz için siz ve en yakın arkadaşlarınız önemli bir olayı kutlayacaksınız.

Düğününüze Özel Jet ile Katılın

Hayatlarının en unutulmaz günlerinden biri onların düğün günüdür. Harika yiyecek, içecek ve müzikle dolu kusursuz bir etkinlik planlamak için çok zaman ve çaba harcanır.

Kiralık Jet ile tüm yolcularınızı havalimanına götürmek çok daha kolay. Otopark her zaman yakındır veya vale genellikle bir seçenektir. Herkes kalkıştan yaklaşık 30 dakika sonra arabayla gidebilir ve özel terminalde buluşabilir.

Özel terminalden veya fbo’dan (Sabit Tabanlı Operatör), varıştan sonraki 30 dakika içinde tekerleklerin kalkmasına kadar. Bu özel terminaller tipik olarak atıştırmalıklar ve içecekler sağlar ve aynı zamanda uçuşunuz için mürettebatın sizi karşılayacağı yerdir. Rampadaki uçağa bırakılmadığınız sürece. Bazı havaalanları, belirli araçların asfalta binmesine ve uçakla buluşmasına izin veren rampa erişimi denen şeye izin verir. Bir sonraki seyahatiniz için buna ihtiyacınız olup olmayacağını havacılık uzmanınıza bildirdiğinizden emin olun.

Eğer hepiniz bir araya gelecekseniz, uçağa binmeyi çok daha özel, hızlı ve sorunsuz hale getirmek için ulaşımınızı uçağın yanına çekebiliriz.

Hayatta Bir Kez Özel Jetle Balayı

Tüm şenlikler sona erdikten sonra, birlikte yeni hayatınızı başlatacak son bir etkinlik daha var, balayınızdı. Düğününüze giren tüm planlama boyunca, düğün misafirlerine çok dikkat edilir. Yemek için oturacakları yer vb. Bu son etkinlik sadece ikiniz için.

Nihai VIP balayı ile birlikte yeni evlilik hayatınıza başlayın. Özel bir jeti balayına dahil etmek çok kolaydır. Zamanınızın sadece birkaç dakikası ve hayatınızın geri kalanında unutulmaz bir başlangıç ayarlayabiliriz.

Mahremiyet ve konfor, düğününüzde arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen tüm unutulmaz anları anlatmanıza ve tüm seyahatinizin tonunu belirlemenize olanak tanır. Ticari havacılığın tüm baş ağrısından kaçınmaktan bahsetmiyorum bile. Birçoğu, her biri benzer bütçelere sahip olduğundan, ticari seyahatlerde birinci sınıf uzun mesafeli bir seyahatte özel bir jetle kısa mesafeli bir seyahati tercih eder.

Unutulmaz Bir Romantik Kaçamak Yaratın

Bir randevu gecesine sahip olmak, hatta tüm düğün partinizi varış noktanıza yönlendirmek istiyorsanız, gitmenin tek yolu özel havacılıktır. Ticari seyahat, zamanlama ve gecikmelerle ilgili tüm zorluklardan kaçının ve unutulmaz bir deneyim için özel uçağınıza atlayın. Uçağınızın hemen yanına çekin ve birkaç zahmetsiz adımla koltuğunuzdasınız ve dışarı çıkıyorsunuz. Gemideki en sevdikleri yerel çikolatalardan çok servisli özel tasarlanmış bir menüye kadar hepsini yapabiliriz. Ekibimiz, randevu gecenizin veya ömür boyu bir kez düğününüzün kusursuz ve unutulmaz bir deneyim olmasını sağlamak için yorulmadan çalışacaktır.

Özel jet kiralamanın avantajları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Talebinizi Buradan Bize Ulaştırabilirsiniz